Privalumai

Sakiškių vilos - išskirtinis vientisos architektūros, uždaras kvartalas Vilniaus rajone

Gyvenimas be jokių BET!

Išskirtiniai namai vertinantiems privatų, kokybišką ir prabangų gyvenimą, apsuptą brandaus pušyno!

PRABANGI KLASIKA

A+ klasės namai užtikrina aukštą statybų kokybę, naudojant ilgaamžes medžiagas, naujausias technologijas ir kruopščiai apgalvotus statybinius sprendimus.
Namai išsiskiria savo modernios klasikos architektūra, tačiau idealiai įsilieja į supantį pušyno reljefą, sukuriant neatsiejamos gyvenimo ramybės jausmą.
Vieninga kvartalo architektūra, ypatingi landšafto sprendimai suteikia gaivos ir švarios aplinkos pojūtį.

JOKIO NERIMO...

Kelionėse reikia mylėti ir visiškai nesijaudinti dėl savo namų saugumo, todėl siekiant naujakurių ramybės jausmo, kvartalas apsuptas ne tik pušyno, tačiau ir uždaras automatiniais įvažiavimo vartais, apjuostas tvora. Teritorija 24/7 stebima vaizdo kameromis, įrengtas apšvietimas.

MIESTAS ČIA

Patogus, asfaltuotas privažiavimas prie pat namo durų.
Visos komunikacijos išvedžiojamos pagal projektą.
Vandentiekis/nuotekos - kiekvienam namui atskiras gręžinys ir valymo įrenginiai;
Šildymas - grindinis, numatytas geoterminis.

PRIVATI RAMYBĖS OAZĖ

Privatumas – viena iš pagrindinių kokybiško gyvenimo sąlygų. Namai suprojektuoti ir statomi erdviai, siekiant išlaikyti maksimalų atstumą ir užtikrinti kiekvieno privatumą. Leidžiant laiką namuose pro langus atsiveria tik betarpiškas pušyno artumas.
Kvartalui priklauso nuosava miško dalis, kuria gyventojai galės mėgautis ištisus metus ne tik stebėdami besikeičiančiais metų laikais, tačiau ir turėdami galimybę kiekvieną rytą įkvėpti gaivaus oro, kuris sielą užlietų įkvepiančiu vienu pamatinių gyvenimo maksimumų.

KAI NAMUOSE, TIESIOG NORISI BŪTI

Vilos statomos iki pilnos dalinės apdailos, tad naujakuriai turi galimybę įsirengti namus nepraleisdami nei menkiausios detalės. O norintiems suskubti mėgautis komfortišku gyvenimu, galime įrengti namus pagal Jūsų asmeninius poreikius iki mėgiamiausio baldo pastatymo.

VISKAS PASIEKIAMA RANKA

Tai vieta, kur gamtos ramybė malonumai gyvena darnoje su visais sostinės patogumais ir išvystyta infrastruktūra. Vos keletas minučių ir atsidursite nerūpestingame miesto sūkuryje.