Apie projektą

Sakiškių vilos – individualių namų kvartalas, kuris pats kalba apie save.
Tai ypatingas pasiūlymas ieškantiems namų, iš kurių nesinorėtų išvykti ir kurių artimiausioje kaimynystėje viešpatautų gamta, ramybė ir privatumas.

A+ klasės vilos garantuos kokybišką ir tvarų gyvenimo būdą. Nedideli namo išlaikymo kaštai leis nebesukti galvos apie komfortišką gyvenimą, nes jis jau čia.

Vilos statomos iki pilnos dalinės apdailos, tačiau norintiems dar greičiau įsikurti, galime padėti sukurti Jūsų svajonių namus iki mėgiamiausio baldo pastatymo.

Erdviuose sklypuose atžalos galės prasimanyti įvairiausių žaidimų, suaugusieji užsiimti mėgiamais hobiais, o augintiniams nuosavos teritorijos čia tikrai nepritrūks.

Dėl įvairaus laisvalaikio praleidimo būdų, šią vietą pamils kiekvienas: tiek aktyvų, tiek ramų laisvalaikį mėgstantis.

Dabar turite išskirtinę galimybę išsirinkti namą, kuriame  kursite ypatingą savo šeimos istoriją.

Tai A+ klasės 9 individualių namų kvartalas, statomas 1,88 ha uždaroje teritorijoje.

Namai erdvūs, 240-260 kv.m. ploto su kruopščiai apgalvotu erdvių suplanavimu, jog kiekvienas čia gyvenantis atrastų savo slaptą poilsio erdvę.

Kiekvienas namas turi dvivietį garažą, tad čia nereikės jausti diskomforto lipant į įkaitusį automobilio saloną ar laukiant kol nutirps apšalę langai.

Kiekvienas namas turės erdvius, 17 arų žemės sklypus, kuriuose numatytos vietos Jūsų pirties/poilsio pastatui. Įsirengę nuosavas SPA zonas ir įrengtos erdvios terasos taps traukos centru bet kuriuo metų laiku draugų ar šeimos rate. SPA ritualai ir gydantis pušyno ošimas taps įprastos kasdienybės dalimi.